D.U.K
AR ĮRENGINIAMS YRA SUTEIKIAMA GARANTIJA?
Garantija yra suteikiama gamintojo, ji taikoma įprastai nuo 2 iki 5 metų, priklausomai nuo įrenginio.
AR MONTAVIMO DARBAMS SUTEIKIATE GARANTIJĄ?
Taip, suteikiame 5 metų garantiją nepaslėptiems ir 10 metų garantiją paslėptiems darbams.
AR IŠRAŠOTE ATLIKTŲ DARBŲ AKTĄ IR SĄSKAITĄ?
Taip, išrašome atliktų darbų aktus pagal kuriuos išrašome sąskaitą faktūrą, kuri yra dokumentas garantijos suteikimui.
KIEK KAINUOJA KONSULTACIJA?
Konsultacija yra nemokama, jei Jus dominantys klausimai yra susiję su mūsų teikiamomis paslaugomis.
AR MONTUOJATE ORO KONDICIONIERIUS?
Taip, montuojame įvairių tipų oro kondicionierius SPLIT, MULTI-SPLIT, VRV, VRF ir kitus.
AR REIKIA LEIDIMO ORO KONDICIONIERIUI DAUGIABUTYJE?
Jei norite oro kondicionieriaus išorinį bloką montuoti ant pastato fasado, stogo ar kitų išorinių paviršių, tuomet privalote gauti sutikimą iš pastato gyventojų. Kai kuriuose miestuose gali būti reikalavimas suderinti tai su vietine savivaldybe. Jei pastatas yra saugotinas paveldas, kondicionieriaus montavimas turi būti derinamas su savivaldybe. Leidimas nereikalingas, kai įrenginys montuojamas balkone, arba jam nereikalingas išorinis blokas.
AR GALITE SUMONTUOTI ORO KONDICIONIERIŲ, KAI JAU YRA IŠVEDŽIOTOS REIKALINGOS KOMUNIKACIJOS?
Taip, sumontuoti galime, tačiau garantijos už atliktus darbus neprisiimame dėl galimai netinkamai išvedžiotų komunikacijų.
AR GALIU ORO KONDICIONIERIUMI ŠILDYTI PATALPAS?
Taip, galite naudoti oro kondicionierių šildymui, bet turite atsižvelgti į kelis aspektus. Dauguma išorinių blokų nėra pritaikyti dirbti žiemą, todėl gali kilti techninių problemų dėl kondensato, kuris gali susidaryti ir užšalti. Be to, energijos sąnaudos gali būti didelės, nes oro kondicionieriai netenka efektyvumo esant žemoms temperatūroms (dažniausiai efektyvūs iki -10°C/-15°C). Jei ketinate naudoti oro kondicionierių tik tam tikru laikotarpiu šildymui (dažniausiai prieš arba po šildymo sezono), tai įmanoma, tačiau kaip pagrindinį šilumos šaltinį rekomenduojama rinktis šilumos siurblį oras-oras.
AR ORO KONDICIONIERIUS GALI ATLIKTI PAPILDOMAS FUNKCIJAS BE VĖSINIMO AR ŠILDYMO, SUSIJUSIAS SU NAMŲ MIKROKLIMATU?
Taip, yra oro kondicionierių kurie gali ne tik vėsinti ar šildyti patalpas, tačiau ir valyti orą nuo dulkių, alergenų, bakterijų ir kitų kenksmingų dalelių, taip pat kontroliuoti drėgmę patalpoje.
AR PROJEKTUOJATE IR MONTUOJATE REKUPERACINES VĖDINIMO SISTEMAS NUO A IKI Ž?
Taip, projektuojame ir montuojame rekuperacines vėdinimo sistemas nuo A iki Ž įvairaus tipo būstams. Projektui parengti prašome PDF arba DWG formatu patalpų brėžinių. Esant poreikiui ir susitarimui atvykstame į objektą.
AR NORINT ĮSIRENGTI REKUPERACIJĄ REIKALINGAS PROJEKTAS?
Individualiems namams rekuperacinės vėdinimo sistemos įrengimui projektas nebūtinas, tačiau rekomenduojama konsultuotis su specialistais dėl optimalios sistemos įdiegimo vietos ir veikimo efektyvumo.
KUR REKOMENDUOJAMA STATYTI REKUPERATORIŲ?
Rekomenduojama statyti rekuperatorių pagalbinėse patalpose, tokiose kaip katilinė ar drabužinė, taip pat toli nuo miegamųjų kambarių. Tai padės užtikrinti tylų veikimą ir sumažinti triukšmo lygį, kuris gali kilti iš įrenginio.
Be to, svarbu užtikrinti, kad žemiausia rekomenduojama patalpos temperatūra būtų ne žemesnė kaip +15°C. Tai padės išvengti įšalimo rizikos ir užtikrinti rekuperatoriaus tinkamą veikimą.
Įrenginys taip pat turi būti sumontuotas lengvai prieinamoje vietoje, kad būtų galima lengvai atlikti techninę apžiūrą ir keisti filtrus, jei reikia. Tai svarbu siekiant užtikrinti optimalų rekuperatoriaus veikimą ir ilgaamžiškumą.
KOKIAME STATYBOS ETAPE REIKĖTŲ ĮRENGINĖT REKUPERACINĘ VĖDINIMO SISTEMĄ?
Rekuperacinę sistemą rekomenduojama įrenginėti ne vėlesniame, o ankstesniame statybos etape, esant ne daugiau nei dalinei apdailai, kartu su elektra. Tai reiškia, kad geriausia įrengti rekuperatorių prieš pradedant tinkavimo darbus.
Ortakiai, difuzorių dėžutės, oro skirstymo kolektoriai ir patys difuzoriai turėtų būti paslėpti įrengimo etapo metu. Tai reiškia, kad juos geriausia sumontuoti, kai yra daromas tinkavimas, montuojamos lubos ar ruošiamos sienos. Tai užtikrins estetiškai patrauklų ir funkcionalų rekuperacinės sistemos veikimą, nes jos komponentai bus integruoti į interjerą ir nebus matomi.
KAS KIEK LAIKO REIKIA KEISTI FILTRUS REKUPERATORIUI?
Rekomenduojama keisti rekuperatoriaus filtrus mažiausiai du kartus per metus – prieš šildymo sezoną ir po jo. Tačiau tai gali priklausyti nuo jūsų gyvenamosios aplinkos sąlygų, oro užterštumo lygio ir rekuperatoriaus naudojimo intensyvumo. Jei pastebite didelį oro užterštumą ar pastovų rekuperatoriaus veikimo intensyvumą, galbūt reiktų keisti filtrus dažniau. Svarbu atkreipti dėmesį į aplinkos sąlygas ir rekuperatoriaus naudojimo būklę, siekiant išlaikyti gryną orą namuose.
- UAB "Korbas"
- Draugystės g. 13A-101, LT-51225 Kaunas
- Įmonės kodas: 302889925
- PVM kodas: LT100007218915
- Bankas: AB Swedbank
- A/S LT68 7300 0101 3336 0931
-
Rimantas Kuskevičius
Specialiųjų statybos darbų projektų dalies vadovas
+370 652 27996
info@kkorbas.lt
-
Paulius Šliumpa
Pirkimų vadybininkas
+370 633 93886
kaunas@kkorbas.ltKarolis Vilkas
Specialiųjų statybos darbų vadovas
+370 670 85989
karolis@kkorbas.lt