VĖDINIMAS

Jau penkiolikti metai UAB “Korbas” dirba ŠVOK įrengimų montavimo srityje. Montavimo darbai atliekami laikantis nustatytų standartų, naudojama gamintojo sertifikuota ir tarptautinius standartus atitinkanti įranga. Įmonė greitai ir kokybiškai montuoja oro kondicionavimo, vėdinimo ir orinio šildymo sistemas, šilumos siurblius, atlieka smulkius automatikos darbus už prieinamas kainas.

Bendrovės specialistai profesionaliai konsultuoja dėl kondicionierių galingumo parinkimo, montavimo vietos, vėdinimo sistemų projektavimo bei montavimo. Sumontuotoms sistemoms ruošiami higienos pasai, išrašomos PVM sąskaitos – faktūros, suteikiamos ilgalaikės garantijos atliktiems darbams.

TINKAMA REKUPERACINĖ SISTEMA GALI PAGERINTI JŪSŲ GYVENIMO KOKYBĘ

Rekuperacinės vėdinimo sistemos gali dirbti be sustojimų, pilnu pajėgumu. Oras gali būti pašildomas beveik iki kambaryje esančios temperatūros nenaudojant jokių papildomų energijos šaltinių – užtenka tik išmetamo oro. Taip užtikrinamas švarus oras visą parą. Rekuperatoriaus filtrai neleidžia į patalpas patekti įvairioms dulkėms ir mašalams – o tai ypač svarbu alergijas turintiems žmonėms. Jei patalpos oras drėkinamas kitais būdais, šiluminė energija tampa eikvojama.


KITI STRAIPSNIAI